XХІХ ОБЛАСНА ВИСТАВКА ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Виставка учнів шкіл естетичного виховання Черкаської області, присвячена 207-ї річниці з Дня народження Тараса Шевченка

2 березня у Черкаському обласному художньому музеї відкривається XХІХ обласна виставка образотворчого мистецтва учнів шкіл естетичного виховання, присвячена 207-ї річниці з Дня народження Тараса Шевченка.

На виставці представлено більше двохсот робіт вихованців мистецьких шкіл Черкаського краю. Поетичні образи Великого Кобзаря складають зміст і сюжет дитячих творів. Кожна робота демонструє нові художні образи, що свідчать про інтерес дітей до історії України, її національних героїв, народних обрядів та свят, мальовничих пейзажів Рідного краю. Особливу увагу юні художники приділяють улюбленим сюжетам з народних казок та персонажам поем Кобзаря.

Історія проєкту розпочиналась з невеликих звітних виставок шкіл мистецтва області. Згодом проєкт став вагомим заходом для творчих дітей та їх учителів, де раз на рік талановиті діти з Черкащини зустрічаються разом.

Можливість побачити свої роботи поряд з іншими в художньому музеї, отримати пояснення-аналіз від фахівців, почути зауваження відомих майстрів стало важливим чинником навчального процесу і певною сходинкою у становленні творчої особистості. Завдяки проєкту зазнає якісних змін організація навчально-виховного процесу у відділеннях образотворчого мистецтва шкіл естетичного виховання області.

Виставка діє до 29 березня 2021 р.

Архів подій музею: