Play Стейшн: Місто як гра.

Граючи, ми творимо серйозні зміни з несерйозними обличчями.

Коли ти читаєш слова – «місто», «простір», «жителі», «співтворчість», «ідея», «натхнення», — які бажання вони в тобі викликають? Якщо тобі цікаво, як люди разом можуть реалізовувати ініціативи або просто шукаєш натхнення у сірих буднях – запрошуємо тебе на незвичну гру!

У суботу 8 листопада Черкаський художній музей стане точкою збору людей, які цікавляться містом як простором не лише для про- чи виживання, а й творчості, експериментів, втілення несамовитих ідей про те, яким ми хотіли б бачити світ довкола. Звичні маршрути легко стають дистанціями, а будівлі — об’єктами міської гри-квесту, де учасники самі створюють правила. Такий формат пропонують вам учасники цьогорічної програми «Майстерня громадської активності» (maysternya.org), які впродовж року реалізовували власні соціальні ініціативи – від мистецьких до екологічних.

Прогулянка містом може бути цілком віртуальною, адже цього вечора третій поверх музею стане ландшафтом із урбаністичними обрисами. Квартали нашого креативного міста – це осередки, де ти зможеш відвідати різноманітні майстер-класи, вийти в місто і долучитися до вуличної акції, надихнутися прикладом вже реалізованих проектів на публічній презентації або зробити свій внесок у майбутнє під час панельної дискусії. Цього вечора твоєю компанією будуть експерти в тематиці міського розвитку з різних міст України, а також молоді люди з України, Польщі і Білорусі, які вже є творцями змін у своїх громадах. Програма заходу є гнучкою, стежте за змінами, долучившись до нас у соцмережах — https://vk.com/PlayStation_Che та https://www.facebook.com/events/306877209506011

Якщо ж тобі до вподоби бути спостерігачем, — повір, у цій грі все можливо! Місто відкриває для тебе свої простори, долучайся до нашої гри. Чекаємо на тебе 8 листопада о 15 годині в приміщенні Черкаського художнього музею (3 поверх), вул. Хрещатик, 259. Вхід вільний!

Пока нет комментариев