HALLOWEEN

Ми ретельно готуємося, щоб цієї суботи 28 жовтня влаштувати для вас справжнє свято.
Ви не пожалкуєте, потрапивши у наш підвал, адже це найзагадковіше місце у музеї, де на вас чекатиме музичний гурт «Edgar & Boogieman». З головою поринете у вир мистецтва із присмаком таємничості, завітавши на мистецький проект «Синдром Стендаля», та осідлаєте машину часу, здійснивши подорож «Від міфу до мистецтва». У «Потаємній коморі» ви осмислите важливі настанови предків. Для любителів фільмів жахів ми відкриваємо справжній кінолекторій із вікторинами та загадками. Спробуйте здолати нашого фахівця у зомбоманії. Додадуть перчинки й поети ХХІ ст.
На маленьких відвідувачів традиційно чекатиме ціла низка нових майстер-класів, а також дивовижна шоу-програма від лабораторії «Похімічим!».
У центральній залі розгорнеться справжня баталія святкових костюмів. Подивимося, кого цього разу буде більше в тематичних образах – дітей чи дорослих. Наразі рахунок 1:1!
А далі «нащадки тих самих кельтів» не лише продемонструють традиційні для Ірландії танці, але навчатимуть танцю усіх охочих.
Музичну частину вечора продовжать вже відомий вам молодіжний камерний колектив «NEW FACES» та DJ.
Кульмінацією свята стане видовищне шоу від театру вогню «Сварожичі», якщо не буде дощу
Фото-зону для вас, як завжди, облаштовує творча майстерня «Яся», а смаколиками традиційно пригощає кондитерський цех «Ласуня».

Давайте відсвяткуємо свято урожаю у стилі Halloween разом!
Чекаємо на вас 28 жовтня у суботу з 18.00 до 22.00 у Черкаському художньому музеї.
Вартість квитка для дорослих 50 грн., для дітей та студентів (за наявності посвідчення) 30 грн.


Архів подій музею: