Halloween у Черкаському художньому музеї

28 жовтня у Черкаському художньому музеї відбулося мистецьке свято у стилі Halloween.

На вході для гостей було створено тематичний бренд-вол та фото-зону від творчої майстерні «Яся»[фото 1,2].

Впродовж свята у залах музею відбувалися неймовірні дійства на будь-який смак. Ми максимально намагалися врахувати інтереси різних вікових груп, аби кожен наш відвідувач міг цікаво та з користю провести суботній вечір [фото 3-9].

Наймолодші гості заходу мали можливість відвідати цілу низку майстер-класів. Особливо цікавими були розпис керамічних виробів та пряників від народної майстрині Галі Тимошенко та виготовлення масок від Арт-студії «Глорія» [фото 10-12].

По-справжньому похімічити та перетворитися на чародіїв діти й дорослі могли у шоу-лабораторії «Похімічим!» [фото 13,14].  Відвідувачі, які бажали і далі занурюватися у світ магічних та чаруючих дійств, не оминули потаємну комору та моторошний підвал. У коморі на гостей чекав світ народних забобонів та прикмет [фото 15,16]. Вірити чи ні у перестороги – справа особисто кожного, але варто пам’ятати, що ці настанови мали реальне підґрунтя та відігравали важливу роль у житті наших предків. Таємничий підвал зустрічав своїх відвідувачів образами із минулого. Атмосферу моторошності у підвалі створювали фахівці жахіть –  музичний гурт «Edgar & Boogieman» [фото 17, 18].

Мистецьку складову заходу склав проект «Від міфу до мистецтва» (подорож у часі до витоків культури) [фото 19].  Для любителів фільмів жахів ми розгорнули справжній кінолекторій «Галерея потворних шедеврів» та «Зомбі у кінематографі» [фото 20, 21].

Спеціально на свято Halloween ми запросили гурток ірландських танців «Джиліз», які не лише продемонстрували чудовий виступ, але й провели декілька майстер-класів для усіх охочих пострибати та потанцювати [фото 22, 23].

Кульмінацією свята вкотре стало дефіле тематичних костюмів та образів, які демонстрували студенти Черкаського вищого професійного училища ім. Г.Ф.Короленка, а також гості нашого свята [фото 24, 25].

Музичне наповнення вечора забезпечили DJ та молодіжний камерний колектив «NEW FACES» [фото 26], які у класичній манері виконували музичні композиції, саундтреки до відомих фільмів жахів.

Головним розпорядником вечора був неперевершений Володимир Радько [фото 27, 28].