Art-проект «Схід-ЧЕ»

До Міжнародного дня захисту дітей Громадська організація «Українська творча спілка «Три крапки» за підтримки Черкаської міської ради 3 червня 2016 року презентувала свій черговий соціально-мистецький Art-проект «Схід-ЧЕ».
Громадська організація «Українська творча спілка «Три крапки» заснована 17 листопада 2008 року та є місцевою громадською організацією, яка об’єднує творчих працівників у сфері мистецтвознавства, дизайну, графіки, художніх промислів. У доробку організації ряд проведених соціально-мистецьких заходів: чотири мистецькі фестивалі «ТРИ КРАПКИ» (2009 – 2015 рр.), чотири соціально-мистецькі проекти по паліативній та хоспісній допомозі (2012 – 2015 рр.), дві соціально-плакатні акції «Шевченко forever» (2014 – 2015 рр.).
Art-проект «Схід-ЧЕ» направлений на розкриття творчого потенціалу дітей та молоді міста, з особливою увагою до дітей із сімей учасників антитерористичної операції та сімей, тимчасово переміщених із зони проведення АТО.
У рамках проекту вдало поєднані пізнавально-розважальні заходи для дітей (майстер-класи) та розроблена для них книжка-розмальовка. Все це має на меті не лише ознайомити із місцевими традиціями та звичаями, але й посилити відчуття любові до рідного міста як власної домівки.
У роботі над книжкою-розмальовкою «Рідне місто Черкаси» прийняли участь молоді дизайнери, випускники Черкаського державного бізнес-коледжу, нині студенти КНУТД. До розмальовки увійшли відомі архітектурні споруди міста та місця відпочинку. Презентуючи розмальовку, автори ідеї скоригували акцент на історичних спорудах міста, розкриваючи давнє минуле застиглих у часі споруд, частина з яких суттєво змінила свій фасад. Книжка-розмальовка побачила світ завдяки міській програмі виділення грантів у галузі культури міста Черкаси.
Активну участь у підготовці до проведення Art-проект прийняти ГО «Центр забезпечення військових в зоні АТО», ГО «Самооборона майдану в Черкаській області», ГО «Спільнота біженців з Донецька та Сходу України», БФ «Лицем до лиця», Art-студія «Глорія», Черкаський художньо-технічний коледж, КУ «Обласний художній музей» ЧОР.


Архів подій музею: