100 років з часу діяльності О. Богомазова у Золотоноші

Мистецтво – нескінченний ритм,
митець – його чутливий резонатор.
(О. Богомазов)

/ Олександр Богомазов – український графік, живописець, педагог, теоретик мистецтва, відомий представник українського та світового авангарду. Увійшов до історії українського мистецтва як один із фундаторів національного кубофутуризму. У період з 1917 по 1917 рр. працював викладачем Золотоніського комерційного училища, що на Черкащині. /

27 квітня у Черкаському обласному художньому музеї було проведено круглий стіл «100 років з часу діяльності О. Богомазова у Золотоноші» за участі художників, мистецтвознавців та студентів. Спеціальними гостями проекту були відомі мистецтвознавці:
— Дмитро Горбачов – провідний український мистецтвознавець, професор, який більше 45 років присвятив дослідженню феномену українського авангардного мистецтва.
— Олена Кашуба-Вольвач – кандидат мистецтвознавства, старший науковий співробітник Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України, дослідник творчості О. Богомазова.
— Катерина Лебедєва – українська письменниця, журналістка, мистецтвознавець.