І оживає дух козацький

виставка-конкурс ілюстрацій до літературних творів про козацтво учнівської та студентської молоді

19 квітня у Черкаському обласному художньому музеї презентовано виставку-конкурс ілюстрацій до літературних творів про козацтво учнівської та студентської молоді. Конкурс стартував 15 грудня 2016 року в обласній бібліотеці для юнацтва імені Василя Симоненка у рамках бібліотечного проекту «Ми – козацького роду». Символічно, що він пройшов у рік відзначення 525-річчя виникнення українського козацтва та 100-річчястворення Вільного козацтва.

Організаторами конкурсу виступили Черкаська обласна бібліотека для юнацтва ім. В.Симоненка та Черкаська обласна громадська організація «Світовид». Співорганізатори – Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації.

Мета конкурсу – привернути увагу молоді до феномену української історії – козацтва, спонукати до створення власних ілюстрації до літературних творів про козацтво, сприяти розвитку образного мислення молоді та вмінню реалізовувати творчі задуми різними техніками виконання.

Учасниками конкурсу стали юнаки та дівчата віком від 12 до 22 років, які захоплюються літературою та образотворчим мистецтвом. Загалом на конкурс представлено100 робіт.

Підведення підсумків та нагородження переможців відбулось 23 березня в юнацькій бібліотеці імені В.Симоненка.

Міський конкурс на кращу ілюстрацію до літературного твору про козацтво «І оживає дух козацький….» не тільки виявив і популяризував творчий потенціал нашої молоді, але й привернув її увагу до нашої історії, до того, як свою землю любили, боронили, відстоювали козаки. Бо хто ж, як не ми, є їх нащадками!


 

Архів подій музею: