Я-КОЛІР

Персональна виставка Христини Шинкарчук

Христина Шинкарчук вже вдруге представляє свої творчі експерименти в Черкаському художньому музеї. На виставці з промовистою назвою «Я-колір» представлено  33 роботи, переважно абстракції, виконані акрилом і олією.

Шинкарчук Христина Костянтинівна (1986 р.н.) – майстер народної творчості Національної спілки майстрів народного мистецтва України з 2011р., писанкарка, художник. Вивчала образотворче та декоративно-прикладне мистецтво в Черкаському художньо-технічному коледжі. Як напрямок творчості обрала для себе художній розпис. Професійно займається писанкарством вже  11 років.

Цікаво спостерігати, як майстер, що спеціалізувався на мініатюрному декоративному розписі сферичної поверхні яйця, освоює все більші і більші площинні формати, як набувають розмаху рухи пензля, як колір починає домінувати над графічним рисунком.

Як зізнається Христина, розуміння кольору прийшло до неї через йогу. І справді, кольори на її роботах чисті, активні. Увесь цей яскравий калейдоскоп відображає різні грані життя молодої художниці, майстрині-писанкарки, доньки, сестри, дружини, мами, подруги, яка продовжує досліджувати навколишній світ, фантазує, захоплюється мистецтвом, займається йогою. Христина Шинкарчук створює свої роботи без ескізу, просто надихаючись емоціями від спілкування з природою та з людьми, а потім бере пензля і образи, які виникають в її уяві, втілює в кольорі на полотні.

Виставка «Це-колір» засвідчує, що Христина Шинкарчук знаходиться в активному пошуку своєї графічної мови і формується як художник сучасного мистецтва.


 

Архів подій музею: