Ювілейна персональна виставка Ірини Аксьоненко

Авторські вироби з натуральної шкіри

23 січня 2019 року у Черкаському художньому музеї відбулося відкриття ювілейної персональної виставки Ірини Аксьоненко.

Аксьоненко Ірина Миколаївна народилась 21 січня 1959 року в м. Черкаси. Вона творча та багатогранна людина: має музичну освіту, займалась спортом, пише вірші, опановує різни техніки декоративно-прикладного мистецтва. За фахом Ірина Миколаївна закрійник жіночого одягу (ательє «Славутич»), викладала курси крою та шиття. Саме завдяки роботі вона почала працювати з натуральною шкірою та хутром.
Вивчаючи різні техніки, методи створення прикрас, досліджуючи матеріали, дизайнер почала робити і власні вироби. З 2013 року Ірина Аксьоненко взяла участь у більш ніж 30-ти Всеукраїнських та Міжнародних вставках: у Черкасах, Києві, Львові. Її роботи знаходяться у приватних колекціях Австралії, Англії, Америки.
Картини, сувеніри (вази, шкатулки, пляшки), прикраси (гривни, кулони, браслети, перстні, брошки, обручі), сумки – це неповний перелік робіт Ірини Миколаївни, у кожну з яких вона вкладає свою позитивну енергетику.
Природа надихає майстриню і дає безліч ідей. Працюючи над створенням нового твору, автор ретельно підбирає матеріали. Натуральну шкіру майстриня поєднує з тканиною, хутром. А в більшості прикрас простежуються етномотиви.

Запрошуємо Вас відвідати виставку!


Архів подій музею: