Швидке побачення — SPEED DATING

Експрес-побачення придумали в Америці майже 20 років тому. В Україні такі побачення стали популярними з 2010-х років. Це інноваційний формат знайомств та можливість побувати не менше як на 10 побаченнях за один вечір.

Місце – Черкаський обласний художній музей, вул. Хрещатик, 259

Час – 10 лютого о 17:00 – учасники віком 15-17 років;

14 лютого о18:00 – учасники віком 18+

Аудиторія – активні дівчата та хлопці, що відкриті для нового досвіду і цікавих знайомств.

Мета – навчитися робити перший крок у спілкуванні, знайомстві з людьми, побороти власну замкнутість.

Форма одягу – вільна.

Легко, весело, цікаво – speed dating варто розглядати як розвагу, можливість познайомитися з новими, навіть корисними людьми. Ви приходите на все готове. Сідаєте за столик і розмовляєте …Не знайшли пару, однодумця?  Тоді, просто відпочиньте у цікавій компанії!

Як стати учасником – обов’язковий попередній запис. Необхідно  відправити свою анкету на електронну адресу (oxm_ck@ukr.net)  або Facebook (https://www.facebook.com/cherkasy.art.museum) Черкаського обласного художнього музею: вказавши своє ім’я, прізвище, дату народження, контактний телефон та бажаний вік візаві. Вам зателефонують.

Також обов’язкова передплата у розмірі 30 гривень через касу музею.

Після закінчення заходу учасники можуть залишатися в музеї і продовжити спілкування.

Детальна інформація за телефонами: 45-24-27, 45-15-64


 

ПРАВИЛА

участі  у Швидкісному побаченні — SPEED DATING

на Валентинів день!

У певний час у залі Черкаського обласного художнього музею збираються рівна кількість хлопців і дівчат певної вікової категорії, що зареєструвалися заздалегідь.

Мінімальна кількість учасників — 10 осіб, тобто 5 пар, максимальна кількість учасників — 40 осіб, або 20 пар.   Число може бути і більше: головне, щоб парне.

Кожна дівчина отримує список, де вказані імена всіх хлопців. Лист, тільки з жіночими іменами, отримують й хлопці. Сутність в тому, що на спілкування з учасником протилежної статі відведено всього 5-7 хвилин. Разом, щоб перезнайомитися, наприклад, з 10 юнаками, дівчині знадобиться 60-90 хвилин. Бесіди проходять тет-а-тет.

Ви отримаєте іменний бейдж. Дівчата сідають за пронумеровані столики, а хлопці чекають сигналу «старт». За наступним сигналом хлопці пересідають за сусідній столик. До речі, на кожному столі ви знайдете листочок з темами для спілкування. Адже люди вперше бачать один одного, а на все про все 7 хвилин, відразу не придумаєш, про що говорити … Після кожного тет-де а-тета учасники роблять позначки в своїх «картах симпатій»:

  • Побачення — що означає Вашу готовність до побачення з зазначеним учасником.
  • Дружба — що означає Вашу симпатію до учасника, але Ви б хотіли бути тільки друзями.
  • Ні, спасибі — що означає Ваше небажання робити які-небудь подальші кроки по відношенню до цього учасника.
  • Ряд самовираження–де Ви можете залишити короткі нотатки про вашого співрозмовника.

Це дуже зручно, коли на швидких побаченнях більше 15-ти учасників і запам’ятати їх без нотаток просто неможливо. Це дуже весело, особливо тому що наприкінці вечора ви здаєте «карти симпатій» на обробку і ми з задоволенням анонімно можемо зачитати ваші коментарі, які не обмежені цензурою. Це дуже корисно, тому що це унікальна можливість «Зворотного зв’язку»,  яка надає можливість учасникам дізнатися про себе багато нового, за бажанням отримавши всі коментарі, які залишили про вас гості за вечір speed dating!

Таким чином, ведучий за симпатіями буде порівнювати анкети учасників і виявляти так звані «взаємні симпатії», тобто, коли в картці симпатій дівчини і хлопця напроти їхніх номерів стоїть якесь позначення, яке говорить нам про те, що обидва учасники вибрали один одного. Далі складається список симпатій – «збіглися пари». Тільки при 100% збігу позначок у «картках симпатій» оголошуєтеся пара.  Якщо взаємна симпатія виникла відразу, Ви можете відразу обмінятися контактами.

Після тет-а-тів хлопці і дівчата можуть поговорити в неформальній обстановці — під час кави чи чаю. Головне – не соромитися!

Реєструючись на нашу вечірку, ви погоджуєтесь із нашими правилами участі, а також підтверджуєте свою згоду на обробку ваших персональних даних. Інформація, яку надаєте в анкеті, повинна бути повною, достовірною і правильною. Учасники самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої особистої інформації. Зі свого боку, ми гарантуємо конфіденційність всіх даних, наданих учасниками, і маємо  право розголошувати їх лише за згодою учасників, тобто при проставленні однакових значень (100% збіг) двома учасниками (хлопець і дівчина) в карті учасника.

Ми не несемо відповідальності за результати заходу, за помилкові значення в картах учасників, зроблені учасниками, неправильні інтерпретації значень карт учасників, а також можливі подальші відносини учасників.

Ми залишаємо за собою право відмовити будь-якому учаснику в праві участі в заході без пояснення причин, але за умови відшкодування вартості участі.

Можуть бути присутні представники засобів масової інформації та, відповідно, ці заходи можуть також висвітлюватися в пресі. У рідкісних випадках можлива фото або відеозйомка — але тільки за згодою учасників, які бажають взяти участь в фото-сесії чи відеозаписі. У той же час не можемо гарантувати, що будь-хто з учасників не буде сфотографований або знятий на відеоплівку випадковим чином. Таким чином, відвідуючи наш захід, учасники підтверджують свою згоду з даними умовами.

У рекомендованих вікових категоріях учасників можливі невеликі відхилення у віці за попереднім погодженням.

На швидкісне побачення забороняється приходити нетверезими, не можна курити, розмовляти по мобільному, задавати питання про матеріальне становище співрозмовника, грубіянити, ображати людину, спізнюватися на зустрічі. Як то кажуть, семеро одного не чекають. Прийшовши на півгодини пізніше, ви позбудетеся трьох-п’яти нових знайомих.

Архів подій музею: