Хелоуін 2016

Хелоуін традиційно сприймається як американське та західноєвропейське свято. І дійсно, це свято відзначається напередодні католицького Дня всіх святих і особливо поширене в англомовних країнах. Останнім часом Хелоуін став популярним і в Україні, здебільшого як можливість розважитися і весело провести вечір з певною тематикою відпочинку. Нічого дивного в цьому немає, адже ще з давніх часів традиції одних народів поступово переносилися чи проникали в інші культури. У ХХІ ст. процеси євроінтеграції віднайшли своє відображення у культурному просторі України. Молодь активно переймає європейські культурні цінності і традиції, відшукуючи їх аналоги у себе на Батьківщині.

Орієнтуючись на інтереси творчо активної молоді, Черкаський художній музей цьогоріч запропонує усім долучитися до Хелоуіна як свята урожаю. Це символічна назва відносить нас у ті давні часи, коли наші предки саме до кінця жовтня завершували обмолот зерна та інші роботи. Оскільки по часу це співпадає з Хелоуіном, то наші відвідувачі отримали певний мікс осіннього свята.

Музей підготував тематичні майстер-класи по виготовленню ляльки із кукурудзяного листя, декоративних гарбузів, розпис керамічних прикрас та багато іншого.

Поціновувачі класичного мистецтва відвідали екскурсію «Містичні історії портретів». Також спробували розгадати таємниці музейних експонатів (вікторина для кмітливих). Астролог Ольга Скрипник підготувала розповідь про те, що пророкують зорі на Хелоуін, чим неабияк порадувала наших відвідувачів.

Творча майстерня «Яся» як завжди зустріла оригінальним бренд-волом, де відвідувачі могли зробити чудові фото на згадку. Також ми провели костюмоване дефіле і визначили переможців, які отримали приємні сюрпризи-подарунки.

Наші маленькі гості відвідали не лише майстер-класи, але й залюбки розмальовували свої обличчя чудернацькими фарбами та побували у ролі справжніх рятівників, допомагаючи казковим героям (напільна гра «Допоможи друзям»). Фанати Гаррі Поттера зійшлися у справжньому поєдинку із самим Магістром клубу та спробували перемогти його силою чар у грі «Поттероманія». Своїми експериментами дивувала й Лабораторія Монстрів.

Музичний супровід вечора забезпечив DJ від «PROMO-проекту». Солоденькими смаколиками пригощав Кондитерський цех «Ласуня».


« 1 из 2 »

 

Архів подій музею: