«Хвостате» сімейне свято!

Цієї суботи (4 березня) містяни Черкас весело зустріли прихід весни у художньому музеї. Сімейне свято об’єднало навколо себе родини з маленькими дітьми, які з любов’ю ставляться до пухнастих та хвостатих братів наших менших.

Жартівливий «face control» вимагав від відвідувачів відповідного стилізованого образу: аква-гриму мордочок, наявності лапок, вушок та хвостиків, на що малеча залюбки відгукнулася, представивши широкий різновид котячих костюмів. Ті ж, хто не встиг підготувати свій Look завчасно, могли розмалювати свої обличчя вже на місті.

Захоплюючим видався пошук зниклого чорного кота, який щоночі заступав на варту музейного спокою, а цього дня безслідно зчез. Лише згуртований командно-сімейний підряд по слідах від лапок віднайшов нашу безцінну пропажу.

Атмосфера казки наповнювала повітря виставкової зали, коли перед глядачами розгорнулося театралізоване дійство «Кіт у чоботях» від акторів Черкаського академічного музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка.

Традиційно для художнього музею жоден соціально-мистецький захід не обходиться без майстер-класів. Цієї весни ми презентували цілу низку нових занять не лише для дітей, але й дорослих:

  • «Кото-гравюра»
  • Виготовлення японської ляльки
  • Декоративний розпис котиків із солоного тіста
  • Хвостаті листівки

Наші відвідувачі мали можливість піти додому із сувенірами на згаду, зробленими своїми руками.


Архів подій музею: