Фотовиставка «Eyes of Cultures» (Очі культури)

Фотовиставка
«Eyes of Cultures» (Очі культури)
В рамках Міжнародного соціального проекту

Унікальний соціальний фотопроект стартував в Україні цього року. Молоді творчі люди з України, Грузії та Росії, які пройшли конкурсний відбір, протягом тижня подорожували Україною з фотокамерою в руках у пошуках незвичайних знімків. Водночас подібні групи працювали у Грузії та Туреччині.

Головна мета проекту – створення стійкого, мирного діалогу між країнами-учасницями через мистецтво фотографії та підвищення довіри між молодими людьми з Вірменії, Туреччини, Азербайджану, Грузії, України та Росії.
Фінальний етап проекту – проведення фотовиставок в чотирьох містах України (Київ, Черкаси, Дніпропетровськ, Харків) та в місті Стамбул (Туреччина).

Для фотовиставки відібрано 35 кращих робіт, зроблених у таких містах: Муш, Ван, Карс (Туреччина), Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Київ (Україна), Церовані, Целкані, Презеті, Цкнеті, Зугдіді, Кутаїсі, Тбілісі (Грузія).

Проект фінансується фондом Black Sea Trust для регіональної співпраці. Координатор проекту організація Dinamik Gelisim Dernegi (Туреччина).
Перша виставка вже відбулась у місті Київ.

Фотовиставка у Черкаському художньому музеї доступна для перегляду з 15 до 30 липня 2015 року.

Архів подій музею: