Фотовиставка «ОБ’ЄКТИВНО»

 

10 квітня 2019 року Черкаський обласний художній музей  відкрив фотовиставку «Об’єктивно», на якій представлено роботи студентів відділення «Дизайн» Черкаського державного бізнес-коледжу.

У кожній людині живе творча особистість. Ймовірно, саме прагнення творчості викликає широку пристрасть до фотографії. Загальнодоступні технології перетворили процес фотографування в популярне захоплення, особливо серед молоді. Студенти ЧДБК не є винятком, адже саме дизайнери мають різнобічні творчі інтереси.

Мистецтво фотографії – дивовижна здатність побачити незвичайне в предметах і подіях, надихнути їх, наповнити змістом.

В експозицію виставки було відібрано понад 100 робіт студентів, в яких представлено все, що можете бути зрозумілим через фотографію: краєвид, натюрморт, архітектура, портрет, люди в побуті і багато іншого. Серед робіт є дійсно унікальні фотографії, що приголомшують креативністю відображення простору, який нас оточує, демонструють перевагу нестандартного погляду на наше життя та навколишнє середовище.

У авторів робіт не було обмеження ні в тематиці, ні в розмірах фото, проте всіх об’єднує уміння знайти незвичне у буденному.

 

Виставка діє до 10 травня 2019 року.


Архів подій музею: