УКРАЇНА СОБОРНА. Виставка плакатів студентів-дизайнерів Черкаського державного бізнес-коледжу та Навчально-консультативного центру Київського національного університету технологій та дизайну

21 січня 2020 року в Черкаському обласному художньому музеї презентували виставку плакатів «УКРАЇНА СОБОРНА».

Щороку 22 січня українці святкують День Соборності, свято, яке стало символом цілісності та згуртованості держави та нації.

22 січня 1919 на Софійському майдані у Києві Директорія УНР урочисто оголосила Акт Злуки про об’єднання Української Народної Республіки (Наддніпрянської України) і Західно-Української Народної Республіки (Галичина, Буковина і Угорська Русь) у соборну Україну. Проголошення Соборності УНР та ЗУНР є історичним актом об’єднання українських земель в єдину державу.

Військові дії сьогодні наповнюють День Соборності новим змістом. Цілісність народу стала справжнім даром, за який українцям доводиться боротися та віддавати життя на Сході країни.

Виставка плакатів демонструє який вплив мають проблеми єднання нашої країни на людей, зокрема на молодь та студентство.

Кожна робота, представлена в експозиції музею, наповнена любов’ю до України, до рідного краю.

Студенти-дизайнери висвітили найболючіші та найважливіші проблеми для нашої країни. Так на плакатах зобразили ставлення до питань державної мови, закликали до збереження та продовження  національних і сімейних традицій та звичаїв. Центральною темою стали роботи під назвою «Крим – частина нас» – автор Лілія Півториста.

Важливо, що творча молодь не лише уславляє українську єдність, а й правдиво висвітлює недоліки та труднощі, з якими готова боротися.

В експозиції представлено 41 плакат студентів-дизайнерів ЧДБК та КНУТД.

Виставка діє до 20 лютого 2020 року.

DSC_0027 DSC_0047 DSC_0048 DSC_0052 DSC_0054 DSC_0064 DSC_0076 DSC_0087

Архів подій музею: