ТРИ МЕЛОДІЇ ДЛЯ ІНТРОВЕРТА З ОЛІВЦЕМ

Що приховує мовчання інтроверта? Нерідко за ним цілий всесвіт, потрапити до якого можна лише за певних умов.

Саме такий ідеальний збіг обставин стався у четвер, 14 листопада, о 16.00 в Черкаському обласному художньому музеї.

Три художниці, чия практика охоплює різні медіа, але об’єднується чутливою виваженістю і любов’ю до лаконізму, відкриють спільну виставку «Три мелодії для інтроверта з олівцем».

Експозиція міститить колажі з паперу Ірини Бондар, графічні роботи Наталії Корольової та текстильні колажі (аплікації) Ірини Хабарової.

«У інтровертів більше таємниць. Їхня зовнішність оманлива, а вчинки інколи здаються дивними. Свої думки і настрої вони ховають від стороннього ока, як перлину у мушлі ординарності. Але коли інтроверт бере до рук олівець, скрипку або перо, мушля розкриває свій несподіваний вміст.

Три авторки, три різні візуальні мелодії, об’єднані таємницею інтровертності».
Наталія Корольова, кураторка виставки

Біографічні довідки:

Ірина Бондар. Народилася в 1966 році у Черкасах. За освітою дизайнер, закінчила Київський художньо-промисловий технікум та Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки. Працює завідувачем відділення архітектури і мистецтва у Черкаському художньо-технічному коледжі.

Наталія Корольова. Народилася у 1958 році на Черкащині. Закінчила Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва, відділення художнього скла. Працювала художником-монументалістом у Черкаському художньому комбінаті, викладала рисунок у Черкаському художньо-технічному коледжі.

Ірина Хабарова. Народилася 1966 року. Закінчила Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва. Викладала в Черкаському художньо-технічному коледжі. В наш час викладач кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету.

Виставка діє до 14 грудня 2019 року.
DSC_0001 DSC_0002 DSC_0011 DSC_0023 DSC_0071 DSC_0080 DSC_0084 DSC_0091 DSC_0093 DSC_0106