Таємне…

19 травня у Черкаському обласному художньому музеї відкрилася виставка черкаського художника Володимира Яковця «Таємне».

Автор виставки пропонує зануритися у вічні, таємні теми гармонії та краси світу, акцентуючи увагу на античності та європейській архітектурі, на особливих, актуальних образах війни, миру, дітей. В українському мистецтві кінця ХХ століття Володимира Яковця називають одним із яскравих представників «Нової хвилі». Він є лідером авангардного мистецького гурту Черкащини протягом останніх двадцяти років. Йому притаманна активна творча позиція, невичерпність ідей, виняткова працездатність.
У творчих пошуках Володимир Яковець звертається до фотографії, інсталяції, перфомансу. Мистецький досвід художника сформувався на основі постмодернізму. Звідси – інакомовність, умовність, різноманітні експерименти в царині кольору. Тло його робіт – це ускладнений простір ліній, плям, геометричних фігур, що є складовою авторської техніки Яковця. Художник синтезує на одному полотні стилі і напрямки, створює особливий візуальний ефект від направленого світла.


Архів подій музею: