СІМ КОЛЬОРІВ МИСТЕЦТВА

Виставка творчих робіт
студентів та викладачів Черкаського державного бізнес-коледжу.

19 квітня 2016 року у Черкаському обласному художньому музеї відкрилася виставка творчих робіт студентів та викладачів Черкаського державного бізнес-коледжу – «Сім кольорів мистецтва». Виставка є ювілейною і проходить у рамках святкування 50-річчя створення навчального закладу.
Експозицію виставки поєднують роботи семи викладачів відділення дизайну та роботи студентів з семи навчальних дисциплін: Рисунок, Живопис, Художні техніки, Дизайн-проектування, Шрифти, Фото, Макетування та пакування.
При формуванні експозиції виставки було зроблено акцент на демонстрації творчих досягнень студентів. До уваги глядачів представлені яскраві, цікаві роботи з використанням різноманітних технік виконання. Особливе місце займають дипломні проекти, це і плакати, і графічні комплекси, і календарі, і авторські стилі. Привертають увагу завдання зі шрифтів та фотороботи.
Роботи викладацького складу розкривають широкий світогляд та власне світосприймання митців – викладачів відділення дизайну. З огляду на експоновані твори можна сказати, що всі викладачі відділення дизайну є творчими та високо професійними майстрами.
Виставка діятиме до 9 травня 2016 року.


Архів подій музею: