Майстер-класи

98196016_2917079411746569_8165581214585978880_o

Петриківський розпис, або «петриківка» – українське декоративно-орнаментальне народне малярство, яке сформувалося на Дніпропетровщині в селищі Петриківка, звідки й походить його назва.

Техніка виконання розпису особлива – це нерозривна лінія, яка виконується пензликом, тримаючи трьома пальцями перпендикулярно до поверхні, що розписується. Це забезпечує вільний мазок від себе, від тонкої лінії до стовщення, тобто, починаючи з кінчика пензлика і закінчуючи натиском на його основі.

Вартість участі у майстер-класі – 60 грн.

Довідкова інформація за телефоном 33-46-81


 

10

Солоне тісто – це екологічно чистий матеріал, тому творити з нього може навіть маленька дитина. Під час майстер-класу дитина навчиться вимірювати кількість потрібних матеріалів та змішувати їх між собою. У процесі роботи розвивається дрібна моторика та фантазія. Для створення виробу можна експериментувати з дизайном, поєднуючи декілька технік, додавати інші матеріали, прикрашати на свій смак.

Вартість участі у майстер-класі – 60 грн.

Довідкова інформація за телефоном 33-46-81


 

 

1

Гравюра – це образотворче мистецтво, яке поширилось в Європі у XVI столітті, хоча перші екземпляри малюнків, які були виконані в подібній техніці були датовані ще на два століття раніше. Гравіюванням з успіхом займаються і сьогодні. Навчитись прийомам гравіювання можна починаючи з раннього віку, що є розвиваючим і захоплюючим заняттям. Для тих, кому цікаво освоювати різні стилі малювання, пропонуємо спробувати техніку гравюри.

Вартість участі у майстер-класі – 45 грн.

Довідкова інформація за телефоном 33-46-81


DSC_0012

Гіпс застосовується в багатьох сферах сучасного життя. Особливо популярний він в будівництві, архітектурі, медицині. Можливість створення різних виробів з гіпсового тіста, а також легкість обробки вже застиглого матеріалу ще більше збільшують його привабливість. З огляду на екологічність гіпсу і швидкість його застигання при розведенні водою, можна зробити висновок про унікальні властивості цього природного матеріалу. Однак робота з гіпсом вимагає певних знань, тому спочатку слід дізнатись особливості такої роботи, а потім можна переходити до практики. Спробувати себе у ролі скульптора ви зможете 14 липня 2018 року о 12.00 у Черкаському художньому музеї на майстер-класі з виготовлення відливку з гіпсу.

Вартість участі у майстер-класі – 55 грн.

При собі бажано мати вологі серветки.

Довідкова інформація за тел. 33-46-81


36519239_1711470468974142_5010382751568756736_o

Майстер-клас з малювання на склі дозволить відчути себе не просто художником, а й творцем, що володіє специфічним «кінематографічним» відчуттям, оскільки особливість техніки полягає в тому, що картина малюється з одного боку, а сприйняття іде з іншого.
Для дітей такий майстер-клас стане корисним тим, що сприяє розвитку уяви, фантазії, образного мислення, а також активізує інтерес до створення власних творів. Зробити власноруч малюнок на склі зможе кожен.

Вартість участі у майстер-класі – від 55 грн.
Довідкова інформація за телефоном 33-46-81


 

DSC_0009

Майстер-клас: Листівка з природного матеріалу.

Природа – це невичерпне джерело різних матеріалів, з яких можна зробити безліч гарних виробів. Черкаський художній музей запрошує Вас взяти участь у майстер-класі з виготовлення картинки-листівки з природних матеріалів. Трохи часу, безмежний політ фантазії – і ви матимете барвистий сувенір, зроблений своїми руками, який може прикрасити інтер’єр або стати подарунком. Робота з природним матеріалом – захоплююча і пізнавальна. А ще – це чудовий спосіб розвитку уяви, відчуття композиції і дрібної моторики ваших дітей.

Вартість участі в майстер-класі – 45 грн.

Матеріалами і всім необхідним забезпечуємо.

Довідки за тел. 33-46-81


DSC_0063

«Лялька-мотанка янгол». Янгол, виконаний з любов’ю, у техніці ляльки-мотанки, але з сучасних матеріалів стане приємним подарунком для близьких людей у Валентинів день та водночас оберегом, що приносить щастя та любов.

Вартість участі в майстер-класі – 55 грн.

Матеріалами і всім необхідним забезпечуємо.

Довідки за тел. 33-46-81


 

5

Черкаський художній музей запрошує на новий майстер-клас із виготовлення української народної нитяної іграшки: коника, птаха чи ляльки.

На Вас чекає захоплююча розповідь про українські іграшки та їхню роль в  нашій культурі, а також сувенір, виготовлений власноруч – нитяна іграшка.

Вартість майстер-класу 50 грн. з особи.

Попередній запис за телефоном 33-46-81


1

До свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України Черкаський художній музей підготував серію нових тематичних майстер-класів (українська нитяна іграшка «Коник»; традиційна лялька-мотанка; виготовлення гравюри на козацьку тематику) та квесту «Заблукав десь у музеї вишиваний кінь».

Майстер-класи та квест супроводжуються розповідями про українську культуру, наші традиції та звичаї.
Вартість одного майстер-класу 50 грн. з особи.


 

У Черкаському художньому музеї працює студія вечірнього малюнка. Малюємо оголену натуру. 

1470jE8eLSEДля художників професіоналів, студентів профільних ВНЗ, а також художників – аматорів. Заняття проводяться без викладання. Час роботи  —  з 18:00 до 20:00 з десятихвилинною перервою на відпочинок (за попереднім записом). З собою мати планшет або блокнот для замальовок, олівець або будь-який інший матеріал для малюнка та тридцять гривень оплати. Мольберти, модель, освітлення — надаються. Ракурс моделі і кількість сеансів вибираємо за бажанням більшості групи. Максимальна кількість осіб в групі – 10 чоловік, ще є місця. Оплата для постійної групи залишиться незмінною, ціна за одне відвідування буде збільшуватися.

 

Довідки за телефоном 098 630 81 95. Бажачі позувати теж телефонуйте.

Почую всі побажання та пропозиції.


 

Архів подій музею: