СЕРЕД НОЧІ кураторський проект Олександра Турецького

Черкаський обласний художній музей презентував колективну виставку сучасного мистецтва «Серед ночі». Куратором проекту виступив молодий черкаський художник Олександр Турецький: «Я намагався зібрати цілісну та цікаву експозицію. З’явилась потреба у темі, котра була б універсальна для кожного з нас».

Тема ночі і повнота почуттів нічної краси лягли у концептуальну основу композицій молодих черкаських художників: Олександра Турецького, Анастасії Пустоварової, Катерини Колесник, Світлани Тихомирової, Дмитра Маслова, Станіслава Хрустальова, Миколая Морозовського, Миколая Дзецини та Дениса Хрєнова.

Виставка презентує понад 50 творів різних жанрів та видів мистецтва: живопис, графіка, скульптура. Експозиція подана у широкій стилістичній перспективі: від класичних ремінісценцій, через кольорові абстрактні фантазії до сюрреалістичних творів та езотеричної графіки у стилі «нео-ембіент». Автори представили різні за технікою та майстерністю виконання твори, образи яких навіяні натхненними роздумами митців, захоплених стихією сучасної творчості.

Відображаючи тенденції сучасного світового мистецтва, кожна представлена робота розповідає свою історію. Головна концепція виставки є невичерпною, щоразу залишаючи простір для відшукування нових смислів та нових вражень.

Виставка діє до 20 березня 2020 року.

DSC_0060 DSC_0053 DSC_0037 DSC_0035 DSC_0034 DSC_0023 DSC_0014 DSC_0013 DSC_0010 DSC_0008 DSC_0007 DSC_0001DSC_0020

Архів подій музею: