МК «Сам собі дизайнер і флорист» від фітодизайнера Надії Груздєвої

Продовження циклу майстер-класів «Сам собі дизайнер і флорист» від фітодизайнера Надії Груздєвої.

DSC_0137 DSC_0135

Сьогодні під час карантину наше спілкування переведено в обмежений формат. Але сама природа, дбаючи про наше здоров’я, надає можливість проведення дозвілля у приємному колі друзів, хоча і з дотриманням правил, але в теплій творчій атмосфері на пікніку.

Майстер-клас з оформлення романтичного пікніку проведено у виставковому залі Черкаського обласного художнього музею на тлі картини художника Володимира Кузнецова. (Твір написаний у 1912 році в Італії. Це жанрова сцена, побудована на міфологічному сюжеті «Повернення Адоніса до Венери»). Робота створює позитивний настрій та занурює у природню атмосферу.

Пікнік – популярна форма відпочинку, що полягає в споживанні їжі на свіжому повітрі на розстеленому килимку.

Пропонуємо відтворити елементи декору в оформленні Вашого пікніку.

1. Підсвічник. Для оформлення потрібно:
  • пляшка;
  • декоративна свічка;
  • вода.

DSC_0081

Пляшку наповнюємо водою для рівноваги підсвічника. В ємкість із гарячою водою занурюємо нижню частину свічки на 2 см. Тримаємо в окропі до 5 сек. Коли парафін почне плавитися, виймаємо і кінець свічки вставляємо в горличко пляшки, вирівнюємо під кутом 90 градусів і даємо час парафіну застигнути.

1. Декоративна подушка. Для оформлення потрібно:
  • тканина (плед, ковдра, шарф, хустина…);
  • будь-який підручний м’який матеріал (плед, куртка…);
  • мотузка.

Складаємо одяг у формі квадрату (або в будь-яку зручну для Вас форму). Розміщуємо у центрі тканини нашу заготовку і загортаємо її. Для того щоб подушка тримала форму, перев’язуємо її мотузкою.

DSC_0066

1. Елементи декору:
  • виноградне листя (столове) використовуємо у якості серветок, тарілок, підставок для підсвічника, декорування горнятка пляшки (попередньо пов’януте);
  • трав’яний фіксатор серветки (кільце) має бути теж підв’янутим;
  • квіткові композиції у будь-яких склянках (квіти попередньо складаємо по спіралі).

Майстер-клас демонструє творчий підхід у використанні підручних та природніх матеріалів для мистецького оформлення пікніку.

DSC_0065 DSC_0071  DSC_0122 DSC_0123 DSC_0139