«Рушник Національної Єдності» – в Черкасах!

9 березня, у день народження нашого національного генія духу Тараса Шевченка, в Черкаському обласному художньому музеї відбулась презентація «Рушника Національної Єдності». Історію його створення та символіку  розкрив ініціатор і виконавчий директор акції «Рушник Національної Єдності» М. Л. Степаненко.

У заході взяли участь черкаські письменники, студенти музичного училища, учні черкаських шкіл. Акція відбулась за підтримки Народного Руху України.

Коротка довідка. Акція «Рушник Національної Єдності» почалася 19.02.07 р. Всього відбулося 48 колективних вишивань у 24 областях, АРК та м. Севастополі, з них 6 – у діаспорах (Польща, США, Канада). Вишивало 1310 осіб, в т.ч.: 98 чоловіків, 1115 жінок, близько 100 дітей. Це люди різних національностей, віросповідань та політичних поглядів. Рушник має довжину 9м. 30см., ширину 75 см. За час акції «Рушника» подолав близько 76500 км.