Проект до Дня українського добровольця

До Дня українського добровольця у Черкаському обласному художньому музеї відбулось урочисте відкриття  фотопроекту Олеся Кромпляса «PROMKA» і фотодокументальної виставки Українського інституту національної пам’яті та Центру досліджень визвольного руху «УПА – відповідь нескореного народу».

Перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Віталій Коваль вручив ювілейні відзнаки «Холодний Яр» бійцям полку «Азов», 95-ї окремої аеромобільної бригади, Першого Добровольчого батальйону ім. генерала Кульчицького та інших підрозділів. За допомогу в презентації історично значимих проектів директор музею Ольга Гладун подякувала директора Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю ЧОДА Олександра Шабатіна.

Ознайомчу екскурсію виставкою про історію УПА провела кандидат історичних наук, завідуюча науково-дослідним та експозиційним відділом музею Ольга Харсун. У виконанні учнів-кадетів гімназії №9 прозвучала козацька пісня.

« 1 из 2 »