Обласна Премія ім. Д. Нарбута

30 листопада 2016 року у Черкаському обласному художньому музеї відбулося нагородження лауреатів обласної Премії ім. Д. Нарбута.
Дипломи лауреатів щорічної обласної премії ім. Д. Нарбута серед дітей отримали:
— учениця Драбівської дитячої школи мистецтв Постоловка Діана за роботу «Берегиня»;
— учениця Драбівської дитячої школи мистецтв Филь Олена за роботу «Це країна моя»;
— учень Уманської школи мистецтв Поліщук Веніамін за роботу «Чумацький шлях».

Диплом лауреата щорічної обласної премії ім. Д. Нарбута серед професійних митців отримав член Національної спілки художників України Лавріненко Іван Йосипович за макет пам’ятного знаку «Герої не вмирають, вони лише у іншу форму переходять» (2016 р.).

Нагороди вручив начальник Управління культури та взаємозв’язків з громадськістю Островський Олег Анатолійович.
Конкурсні роботи переможців передано до фондів Черкаського обласного художнього музею.

Вітаємо лауреатів!