Новорічне сімейне свято «Різдвяна Зірка»

23 грудня в Черкаському художньому музеї відбулося мистецьке свято «Різдвяна Зірка». При вході для гостей було створено тематичні brand-wall та новорічну фотозону. Впродовж вечора відбувались різноманітні дійства як для малечі, так і для дорослих. Наші гості мали можливість відвідати низку майстер-класів: навчитись виготовляти святкові смаколики, обереги, прикраси. Майстер-класи на свято підготували та провели досвідчені майстри Спілки майстрів народного і сучасного мистецтва «Творчий коловрат».

Відомий черкаський фітодизайнер Надія Груздєва презентувала показовий майстер-клас з природних матеріалів «Новорічна ялинка і вінки».

Пізнавальний квест «Різдвяна Зірка» ознайомив усіх бажаючих з новорічними традиціями і творчістю Данила Нарбута. У затишному куточку Святого Миколая гості дізнались про народну ікону, про життя Святого та наші традиції святкування Нового року.

Малеча завітала на свято в образах казкових героїв, а дизайнери з Арт-студії «Глорія» (керівник Анна Чуприна), додали барв до новорічного образу, створювали аква-розпис всім бажаючим.

Ми поринули в атмосферу дитинства та див – на свято завітали Дід Мороз зі Снігуронькою від Черкаського обласного лялькового театру. Кожен охочий міг залишити листа для дідуся і поділитись мріями та бажаннями. Ми впевнені, що найзаповітніші з них обов’язково збудуться. Святковий концерт підготували Дитяча школа мистецтв та Дитяча музична школа №5. Свято з ялинкою перетворилося в інтерактивне дійство з несподіваними, але традиційними вітаннями і пригодами – острівець сімейного дозвілля.

Дякуємо всім за участь у нашому мистецькому святі «Різдвяна зірка»!


Архів подій музею: