НАСНАГА ДУШІ персональна виставка Володимира Перенесенка

Персональна виставка Володимира Перенесенка представляє особливий світ творчості, що на рівні арт-терапії допомагає жити і виражати красу і добро. Мистецтво – універсальна форма відображення людського життя, у якій панує рівність та свобода. Володимир Едуардович – самобутній митець, події життя якого позначилися на його долі, але не на відкритості душі та естетичному сприйнятті навколишнього світу. Графічні роботи митця наповнені безпосередністю, природністю та щирістю. Автор звертається переважно до портретного та анімалістичного жанрів, що сповнює його творчість життєвою силою та рухливою динамікою у вільному просторі природи.

2 липня 2020 року першу персональну виставку художника презентовано у Черкаському обласному художньому музеї. Виставку підготовлено у рамках волонтерського проєкту «Творчість допомагає завжди» (координатори – Сергій Лисенко, Марина Бугеря, Олена Галицька) та активного сприяння директора Гельмязівського психоневрологічного інтернату Омелян Світлани Миколаївни та організатора культурно-дозвільної діяльності закладу Чістякової Валентини Володимирівни. У рамках проєкту заплановано цикл виставок Володимира Перенесенка.

Ініціатива волонтерів покликана сприяти інклюзії різних категорій громадян у життя суспільства, розвитку рівності, толерантності, громадянських прав в Україні та привернути увагу до проблем і потреб людей з інвалідністю. Сприяти втіленню проєкту можуть усі небайдужі.

 

Про автора: Перенесенко Володимир Едуардович народився 23 липня 1959 року у місті Скалат Тернопільської області. Проживав в місті Макіївка Донецької області. Має вищу освіту, працював науковим працівником, потім – на шахті. Малює з дитинства. З червня 2015 року проживає у Гельмязівському психоневрологічному інтернаті після вивезення підопічних Макіївського психоневрологічного інтернату Донецької області із зони АТО та поселення їх в інтернатах Черкаської області.

Володимир Едуардович – активний учасник літературно-мистецького та шахового гуртків, захоплюється ландшафтним дизайном, бере участь в озелененні території інтернату, має багато друзів.

Виставка діє online на сторінці Facebook з 7 липня.

Текст: Марина Бугеря, волонтерка, музейниця.

https://www.facebook.com/cherkasy.art.museum/posts/3047421712045671

DSC_0203DSC_0200

Архів подій музею: