Міжнародна виставка сучасного мистецтва «ДІАЛОГИ-9»

16 жовтня 2018 року у Черкаському обласному художньому музеї відкрилась виставка сучасного мистецтва «Діалоги».

Історія проекту розпочалася у 2010 році у головному виставковому залі художнього музею. Усі наступні виставки вже приймав Черкаський обласний краєзнавчий музей. І тільки тепер проект повернувся у царину мистецького середовища.

Проект «Діалоги» – є діалогом поколінь, жанрів, образів та можливостей. Це діалог старих друзів та нових знайомств, але завжди творче спілкування про мистецтво.

Понад 40 учасників з різних куточків світу: України, Німеччини, Росії, Японії та Ірану. Широкий діапазон робіт від професійних художників до початківців, різної вікової категорії від 4-х до 70-и років представляють черкасцям різноманітну, яскраву палітру сучасного мистецтва. Кожен глядач зможе знайти для себе щось особливе – реалістичне чи абстрактне: живопис, графіку, декоративно-прикладне мистецтво, фотографію чи інсталяцію.

Ініціатор та незмінний керівник проекту – відомий український художник Володимир Яковець. Він знову збурює тишу нашого міста: привертає, спонукає, зосереджує, зіштовхує.

Учасники демонструють свободу виразу, мистецький порив та власні філософські роздуми. Куратор проекту декларує креатив, можливо провокацію, але завжди з гармонією і стилем. Він і його команда збагачують сучасне мистецтво, яке тримається на основі майстерності та глибини.

Проект «Діалоги» – це завжди пошук, експеримент та прагнення досконалого.


 

 

 

Архів подій музею: