Персональна виставка живопису, графіки та розпису по шовку «Молюсь до неба і землі» Лариси Дем’янишиної

16 січня 2020 року в Черкаському обласному художньому музеї презентували виставку «Молюсь до неба і землі» Лариси Дем’янишиної.

Легкий дотик пензля або олівця,  витончена гама  кольорів, особливий натхненно-піднесений стан душі митця  створюють  яскраві  та  неповторні образи, що з’явившись в уяві художника, народжуються на полотні, аби  піднятися над  реальністю. Саме такими: лаконічними і справжніми, а головне –  світлими та щирими є численні образи, народжені  творчою уявою відомої  представниці одеської школи живопису Лариси Дем’янишиної. Талант  мисткині однаково яскраво виявляє себе в олійному живопису, акварелі, графіці та вільному розпису по шовку.

Особливості світорозуміння художниці з  надзвичайно тонким чуттєвим  сприйняттям природи  речей, трансформувались у, без перебільшення, власну філософію  жінки-митця, сенсом якої є безмежна любов до  недосконалого, але все одно гармонійного світу. Тож, Лариса Дем’янишина приймає та любить цей світ таким, яким він є, і відтворює в своїй творчості благородним та  вишуканим.

Біографічна довідка:

Лариса Дем’янишина народилася у 1965 році на Буковині.  Фахову освіту  здобула в Одеському художньому училищі ім. М. Б. Грекова, Одеському педагогічному інституті ім. К. Д. Ушинського (нині Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського) та  в Одеській міжнародній академії мистецтв.

З 1990 р. по 2000 р. вчителювала у  школі мистецтв № 3 м. Южного.  За особистий внесок у виховання підростаючого покоління нагороджена відзнакою «Відмінник освіти».

З 2001 р. – на творчій та громадській роботі. Тісно співпрацює з клубом творчої інтелігенції,  громадською організацією «Просвіта»  та Навчально-виховним комплексом ім. В. Чорновола  м. Южного.

Автор меморіалу «Скорботний янгол» у смт. Комінтернівському Одеської області та пам’ятного знаку «Захисникам України» у м. Южне Одеської області.

Мисткиня неодноразово представляла  свої роботи  на персональних виставках як в Україні, так і за кордоном, а також, постійно бере участь у регіональних та всеукраїнських  мистецьких виставках. Лариса Дем’янишина є членом Одеської обласної  організації Національної спілки художників України.

Роботи художниці зберігаються у приватних  колекціях та музеях України, Польщі, Фінляндії, Німеччини, США та інших країн.

Виставка діє до 16 лютого 2020 року.

DSC_0001 DSC_0001от DSC_0005 DSC_0011 DSC_0037 DSC_0043 DSC_0047 DSC_0048 DSC_0067 DSC_0068 DSC_0082