Мистецька вечірка «Любов це…»

10 лютого 2018 року до Дня закоханих у Черкаському художньому музеї відбулась мистецька вечірка «Любов це…». Усі бажаючі змогли взяти участь у романтичних майстер-класах та виготовити сувеніри – валентинки з паперу, янголів у техніці вузлової ляльки, запашну листівку з кави та інших незвичних матеріалів. Відвідувачі отримали професійні поради, як створити романтичну атмосферу у День закоханих від фітодизайнера Надії Груздєвої. Романтичну атмосферу в музеї посилили фотозони.

Мистецька вечірка зацікавила учасників квестами та екскурсією, конкурсами, розважальною програмою, що нагадала традиції Дня Святого Валентина. На гутірці з черкаськими музикантами та «Поетами ХХІ століття» можна було послухати вірші та пісні про кохання. Творчою «родзинкою» вечірки стало скетч-шоу, на якому бажаючі змогли створити власні ескізи під керівництвом відомого черкаського художника Максима Гладька.

Традиційно музейні мистецькі заходи підтримує Черкаський медичний центр «Андромеда+». Цього року на мистецькій вечірці «Любов це…» директор центру Ольга Палійчук вручила сертифікати на безкоштовне обслуговування. Цінні подарунки отримали переможці у таких номінаціях: найкращий майстер, краща творча робота учасників скетч-шоу та модель.


Архів подій музею: