МИСТЕЦТВО І ТУАЛЕТИ 

Не про пісуар Дюшана)))

Наразі у ЗМІ та соціальних мережах розповсюджується недоведена, упереджена інформація щодо ситуації, що склалася з туалетами у Черкаському обласному художньому музеї.
Пояснюємо, що за рішенням сесії Черкаської обласної ради музей був профінансований згідно кошторису проведення капітальних ремонтних робіт у двох туалетних кімнатах музею. Адже санітарні приміщення громадського користування у музеї давно потребували ремонту, мали унітази старої незручної конструкції, уся сантехніка була у зношеному стані.
Адміністрація музею, починаючи з 2012 року, письмово зверталася з проханнями до обласної та міської вдали (будівля музею знаходиться у власності міста) про необхідність виділення коштів на проведення ремонту санвузлів. Музей від імені відвідувачів вдячний депутатам за профінансований ремонт, адже іншої можливості провести ремонт бюджетна установа не мала.

Важливо, що кошти на проведення капітального ремонту надійшли на рахунок музею 21.12.2018 року через Державну казначейську службу України. Платіжні доручення на виконання ремонтних робіт підряднику були оплачені 26.12.2018 року. Та вже 03.01.2019 року слідчий Управління захисту економіки в Черкаській області Національної поліції України прийшов з перевіркою. Наразі ведеться слідство за фактом привласнення бюджетних коштів. Винність службових осіб і підприємця у скоєнні злочину судово не доведена. Жодних перешкоджань у доступі, перевірці документації слідчим слідчого управління ГУНП чи журналістам не було і немає.
У разі поширення недостовірної та недоведеної інформації директор музею Гладун О.Д. може звертатися з позовом про приниження честі і гідності, що завдає шкоди діловій репутації.


Архів подій музею: