Маніфест свободи: персональна виставка живопису Тетяни Бондарєвої

Яскравою симфонією кольорів увірвався у наше життя світ живописних образів київської художниці Тетяни Бондарєвої. У представлених на виставці морських пейзажах та натюрмортах художниця відкриває для нас те дивовижне і несказане, що завжди існувало поряд, у звичайних речах, але не помічалось нами: величний дух водної стихії та дивний рельєф морського узбережжя, створений самою природою, а ще – білосніжні вітрильники, що немов кличуть за собою. А небо у спалахах рожевого, пурпурного кольору…

У натюрмортах авторки кожна квітка та усі вони разом – це справжня життєстверджуюча ода!

Композиційна побудова творів є досить складною, утім окремі виразні деталі гармонійно поєднані між собою. Кольорова палітра творів Тетяни Бондарєвої насичена контрастними барвами, що урівноважуються та гармонійно межують між собою.

Сама Тетяна Бондарєва так говорить про своє мистецтво: «Живопис є для мене своєрідною медитацією, час бути із собою та своїми думками. Коли я кладу на мольберт чисте нове полотно, настає той момент, коли я відчуваю, що все у моїх силах. Перші мазки пензлем допомагають мені використовувати очі та емоції замість розуму. Зв’язок між моєю душею та світлом, або формою, або композицією, і кольорами важливіший, ніж насправді теми моїх творів. Для мене момент самого творення є дуже потужним. Для цього потрібні висловлювання та почуття, а не раціоналізм та планування. Момент – це моє натхнення».

Відомості про автора:

Тетяна Бондарева народилася у 1983 році в місті Харків. Здобула фах «Дизайнер комп’ютерної графіки» у Черкаському бізнес-коледжі. Наступною сходинкою до професійного зростання стало навчання в Інституті мистецтв художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі (м.Київ) за фахом «Дизайнер архітектурного середовища».

Художниця – постійна учасниця українських та міжнародних художніх виставок і конкурсів:

  • серпень 2015 р. Міжнародне бієнальне мистецтво Маямі.
  • Квітень 2016 р. Міжнародна виставка і конкурс сучасних мистецтв UAW український тиждень мистецтва

Лауреат І премії категорії: Абстрактний живопис

Лауреат І премії категорії: Анімалістичний живопис.

  • Жовтень 2016 ярмарска ярмарка Челсі Ратуша Лондона Великобританія.
  • Березень 2017 Міжнародний ярмарний тиждень мистецтва в турції «Мистецтво Анкара».
  • Серпень 2017 Міжнародна виставка «Візуальне мистецтво для Європи 2017»  Художня студія Larkina Loreta (Венеція, Італія).
  • 2017-2020 Резидент в галереях Carré d’artistes (Нідерланди, Іспанія, Німеччина, США, Мексика).

Архів подій музею: