МАМИНА СИЛА

11 квітня 2018 року у Черкаському художньому музеї відбулось відкриття фотопроекту «Мамина сила». 16 годуючих жінок з Черкас протягом трьох місяців стали учасницями фотопроекту. До циклу увійшли 32 світлини, що розповідають історію справжньої любові та близькості.
Автор проекту Ольга Носова-Єлісєєва розповіла про мистецьку і соціальну складові проекту: «Натхненням став мій власний досвід грудного вигодовування сина. Я була здивована красою і гармонійністю цього процесу. Коридорні плакати з пологового будинку розповідали про користь, але не про красу грудного вигодовування. І тим більше не відкривали душу процесу. Ось так я задумала «Мамину Силу». Важливо сказати і про те, що героїні фотопроекту не тільки надихають на природне вигодовування, але і допомагають годуючих жінкам в реальному житті».
Збереження традиційних родинних цінностей – запорука здорового суспільства та сильної нації. Грудне вигодовування – це емоційний обмін та прояв піклування. Після презентації виставки в галереях Черкас та Києва, фотороботи будуть передані для розміщення в родильному домі.
Організатори проекту дякують за підтримку:
• Національний Корпус — Черкащина (основний спонсор)
• PrintPro (друк)
• центр сімейної медицини «Лікар Здоров’я»
• Світлані Трофімовій
Виставка діятиме до 13 травня.


Архів подій музею: