Ліричний пейзаж

 26 лютого 2020 року в Черкаському художньому музеї відбулася презентація виставки робіт художника з м. Корсунь-Шевченківський Вадима Нелепа.

 Мальовничі береги річки Рось, неповторність українського пейзажу в різні пору року − все це надихнуло митця на створення робіт, що представлені в експозиції. Основний жанр, в якому працює Вадим Нелеп є пейзаж. Власне, сам художник так пояснює свою відданість пейзажному жанру: «Якщо говорити про мій погляд на зображення пейзажу, то я не намагаюсь скопіювати природу, адже нічого досконалішого ні я, ні будь-який інший художник не зможе повторити так, як це зроблено Творцем. Але художник може виділити головне, те що на його думку найкраще передає красу природи, передає ті емоції, які вона викликає в нього самого, змусить інших побачити красу навіть там де її не очікували»

В експозиції виставки представлені роботи олійного живопису та графіка. Така різноманітність розкриває творчій потенціал майстра, виявляє внутрішній пошук та прагнення до вдосконалення. Сповнені оптимізму та справжньої любові до рідної землі, твори Вадима Нелепа демонструють тонке світосприйняття автора та випромінюють тепло та радість.

Довідка про художника: Вадим Нелеп народився 18 квітня 1983 року в місті Корсунь-Шевченківський на Черкащині. З дитинства захоплювався малюванням, мріяв стати художником. Закінчив Черкаське вище училище № 20 за фахом «Художник-оформлювач та дизайнер». Саме в училищі художник здобув базові знання малюнку, живопису та композиції. З 2003 року Вадим Нелеп працює художником–оформлювачем в рекламних агентствах й бере активну участь у виставковому житті Черкаського краю.

Виставка діє до 26 березня 2020 року.

DSC_0116 DSC_0110 DSC_0108 DSC_0099 DSC_0086 DSC_0077 DSC_0076 DSC_0071 DSC_0059 DSC_0057

Архів подій музею: