КРАЇНА ДИТЯЧИХ НАДІЙ. Cоціально-мистецький проект до Всесвітнього Дня паліативної та хоспісної допомоги.

01 жовтня 2015 року 13.00 – 14.00
1 жовтня 2015 року напередодні Міжнародного Дня паліативної та хоспісної допомоги,Черкаський обласний художній музеї презентує соціально-мистецький проект «Країна дитячих надій». Проект організовано за підтримки Міжнародного Благодійного фонду «Відродження».
Паліативна допомога дітям є окремою галуззю медицини, близько пов’язаною з паліативною допомогою дорослим. Вона забезпечує догляд за дитиною із загрозливим життю захворюванням, а також надає підтримку родині.
Соціально-мистецький проект «Країна дитячих надій» направлений на підтримку повноцінного життя маленьких пацієнтів, створення позитивних емоцій у дітей, що знаходяться на лікуванні в обласному Центрі дитячої онкології та гематології Черкаського обласного онкологічного диспансеру. Адже позитивно налаштована дитина, біль і страждання переносить легше, ніж та, що не має віри в чудеса і зцілення.
Проект об’єднує комплекс заходів: творчі заняття з дітьми у обласному Центрі дитячої онкології (заняття проводила керівник Арт-студії «Глорія» Чуприна Анна Юріївна), видання книжки-розмальовки, організацію виставки, семінарів.
Захід проводиться за участю представників Міжнародного Фонду «Відродження», представників владних структур області та міста, керівників медичних закладів, викладачів та студентів Черкаського медичного коледжу, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, викладачів та учнів дитячих художніх шкіл, Арт-студії «Глорія», Благодійного Фонду «Лицем до лиця», ГО «Українська творча спілка «Три крапки», науковців Черкаського обласного художнього музею, ЗМІ.

Програма заходу:
— Відкриття виставки дитячих малюнків «Країна дитячих надій».
— Презентація книги-розмальовки, створеної на основі малюнків дітей, що знаходяться на лікуванні в обласному Центрі дитячої онкології та гематології Черкаського обласного онкологічного диспансеру.
— Обговорення проблемних питань з розвитку та удосконалення паліативної допомоги (за напрямом для дітей) у Черкаській області.
— Спілкування з пресою.

Інформаційна підтримка: Черкаська обласна газета «Нова доба».