Життя — це гра?!

Черкаський обласний художній музей презентує персональну виставку живопису Григорія Малорода. В експозиції представлено 35 творів художника, що виконані у різних техніках та нестандартних матеріалах, і демонструють багатогранність таланту митця та нестандартність його мислення.

У роботах, представлених на виставці, простежується тяжіння автора до нефігуративу. Образи-символи провокують глядача до інтелектуальних роздумів, ведучи його тонкою межею між знанням про зображуваний об’єкт і чистим візуальним сприйняттям. Водночас Григорій Малород демонструє постійні пошуки нових виражальних форм та бачення світу. Результатом таких образотворчих розвідок стали експерименти у «примітивному фігуративі».

У творах «Ілюзія», «Розподіл», «Еволюція», «Пробудження» художник візуалізує світ невидимого. Автор лише спрямовує наші думки, не позбавляючи при цьому можливості продукування власних ідей та вільного розуміння твору. Григорій Малород промовляє до нас мовою кольорів, саме вони є основним виражальним засобом його абстракцій.

Міркування художника щодо сутності людського буття, змінного й усталеного, випадкового й закономірного у нашому житті відображені у роботах із серії «Життя – це гра?!». Невже людина – це шахова фігура? Наскільки ми вільні чи обмежені певними обставинами? Відповіді на ці запитання закодовані художником у певних образах-символах і відкриваються нам поступово через споглядання його творів.

Біографічна довідка.

Григорій Володимирович Малород народився у 1970 році в мальовничому селищі Нехайки, що на Черкащині. Образотворчим мистецтвом захопився ще у дитинстві.

Навчався на художньо-графічному факультеті Одеського державного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського (нині Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д.Ушинського) у майстерні Ю.П. Валюка та М.І. Резніченка.

З 2003 року Григорій Малород працює викладачем «Рисунку» на кафедрі дизайну Черкаського державного технологічного університету.

Постійно бере участь у художніх виставках Черкащини.

 

Виставка діє до 25 вересня 2020 року.

DSC_0177 DSC_0191 DSC_0197 DSC_0199 DSC_0220 DSC_0226 DSC_0239 DSC_0250 DSC_0259 DSC_0274 DSC_0277 DSC_0279

Архів подій музею: