ГІМН СВІТЛУ 30 років Сахаджа Йозі в Україні

18 вересня 2019 року в Черкаському обласному художньому музеї відкрили виставку «Гімн світлу».

Час біжить швидко. Сахаджа Йозі України виконується 30 років! А в Черкасах – 25! Цій даті присвячується виставка картин двадцяти п’яти художників з дванадцяти країн світу.

«ГІМН СВІТЛУ» – це унікальна подія в сучасному українському культурному просторі, що відображає принципово новий підхід митця до творчості. Він безпосередньо пов’ язаний із самореалізацією, процесом, що сприяє духовній трансформації особистості і, як наслідок, бажанню виразити духовне світло в своїх творах.

Вже не таємниця, що кожен з нас всередині має досконалий енергетичний механізм, так зване тонке тіло, яке активізується під впливом тієї чи іншої вібраційної мистецької форми. Таким чином глядач або слухач починає «вібрувати» в унісон картині або музиці, відчуваючи пульсацію того чи іншого твору мистецтва, отримуючи можливість розчинитися у світлі естетичної, а головне духовної досконалості. Повністю це усвідомити можливо завдяки Сахаджа Йозі, яка започаткована у 1970 році та поширена на всіх континентах більш ніж у 140 країнах світу, включаючи Україну. Сахаджа Йога є методом духовного самовдосконалення та саморегуляції. В її основі лежать древні знання та практики, що своїм корінням сягають сивої давнини. Але водночас це сучасна йога для сучасних людей, які живуть тут і зараз, повсякчас зустрічаючись з радощами та проблемами сьогодення.

Засновниця методу НІРМАЛА ШРІВАСТАВА (Шрі Матаджі, 1923-2011), чия діяльність здобула високу оцінку в різних країнах світу. Так, Клаус Нобель, двоюрідний онук Альфреда Нобеля, у своїй промові 1997 року в Лондоні описав її як «вищий прояв сучасної епохи». У 1996 році уряд Італії визнав її Людиною року. Шрі Матаджа відвідувала України з публічними програмами сім разів у період з 1989 по 1996 роки. У переповнених залах та на відкритих стадіонах свою духовну реалізацію в її присутності отримали більш ніж 20 тисяч шукачів істини. Отже, і у вас є така нагода!

На виставці представлено роби українських та зарубіжних художників, виконаних у різних жанрах та техніках, але об’єднаних єдиним розумінням духовного світла, що випромінює кожен з нас.

Виставка діє до 5 жовтня 2019 року.

DSC_0103 DSC_0105  DSC_0122 DSC_0124 DSC_0134 DSC_0136 DSC_0140 DSC_0155 DSC_0158 DSC_0160 DSC_0161 DSC_0167DSC_0165