Відкриття виставки художниці з села Пішки Корсунь-Шевченківського району Черкаської області Валентини Мошенець.

10 листопада 2015 року у Черкаському обласному художньому музеї відбулося відкриття виставки художниці з села Пішки Корсунь-Шевченківського району Черкаської області Валентини Мошенець.

Художниця проявляє інтерес до різних жанрів: пейзажу, натюрморту, портрету. Є певний інтерес до анімалістичного жанру. В залі експонується більше 30 творів живопису і графіки, створених автором у 2006 – 2015 роках. Найбільш широко представлено пейзажі і натюрморти. Під пензлем майстрині ожили, зокрема, краєвиди її рідної Корсунщини. Але найбільша частина виставки присвячена квітам: починаючи від весняних і закінчуючи осінніми. Відчувається, що автор хоче ніби затримати стан насолоди красою природи і зображає лише те, що подобається їй. Разом з тим малювання для пані Валентини – це і можливість пізнання самої себе, і бажання поділитися з іншими своїми враженнями від краси навколишнього світу. Її твори створюють позитивний настрій, почуття любові до всього, що нас оточує. Особливо варто відзначити натюрморти з квітами. Квіткові композиції приваблюють багатством кольорових співвідношень, дивними ефектами освітлення, реалістичністю зображень. В цілому виставка свідчить про постійні авторські пошуки, про те, що художниця не зупиняється на досягнутому, вдосконалює свою професійну майстерність.

Виставка діятиме протягом трьох тижнів.