Відкриття виставки мініатюр Ганни Пастух «Маленька мить»

1 серпня 2019 року в рамках виставки акварельного живопису «Дні-Про» презентували виставку мініатюр Ганни Пастух «Маленька мить».
 
Для художниці акварель – це пристрасть, вона пластична і мобільна, в ній можна зобразити те, що не під силу іншим технікам. Саме акварель здібна створити незавершеність, надати глядачу змогу самому закінчити образ на папері, проявити фантазію, побачити натяк, аналізувати самому. Вона, як океан і як людина, складається із води, у неї свій характер, вона невичерпна, непередбачувана, а ще в неї легкі думки.
 
Для мисткині важливо зловити настрій одного моменту, моменту такого звичного для нас, що не надаємо значення: вікно спального району, річкове каміння чи вода, квіти які бачать свій останній день. Важлива не документальність подій, а настрій, емоція одної миті, адже мистецтво не підроблює і не замінює реальний світ, а розширює і продовжує. Можна медитувати на воду чи вогонь, а можна – на акварельні тони, це теж медитація. Маленький формат, як кадри з фільму повсякденності, адже реальність існує тільки мить.
DSC_0084 DSC_0312 DSC_0314 DSC_0322

Архів подій музею: