Вперше у Черкасах!!! 22 вересня о 19 00 Черкаський художній музей запрошує на чарівний вечір інструментальної музики разом з гуртом SPIEL DE TROIS (Харків).

Вперше у Черкасах!!!
В репертуарі ансамблю гармонічно поєднуються класична, джаз, фолк-музика, а також власні твори. Цього разу обійдеться без «класики» і ви зможете більше насолодитися авторською та музикою сучасних авторів. Учасники також люблять поекспериментувати в стилі так званого «кросовера», отож без музичних сюрпризів ви не залишитеся.
Тріо у складі:
Марія Матвієнко – скрипка;
Денис Карачевцев – віолончель, перкусія;
Олександр Мовчан – баян, терменвокс, та ін..
Отож зустрічайте!!!, —
лауреатів міжнародних та всеукраїнських конкурсів, учасників багатьох музичних проектів (в тому числі і міжнародного формату), фестивалів, і що саме головне справжніх майстрів своєї справи — гурт SPIEL DE TROIS!!!)))
Вхід: 50 грн