ВОСЬМЕ ЧУДО СВІТУ

Виставка мікромініатюр
Володимира Казаряна «Восьме чудо світу»

12 вересня 2018 року у Черкаському обласному художньому музеї відбулось відкриття унікальної виставки мікромініатюр відомого майстра Володимира Казаряна «Восьме чудо світу». На виставці представлені найменші в світі шедеври мікромініатюрного мистецтва, що вважаються неперевершеними творіннями людських рук. Відвідувачі можуть побачити філігранні мікрошедеври: скульптуру Мерилін Монро, розміщену на торці волосини; караван верблюдів у вушку голки, підковану блоху, зоопарк у волосині, мікрокамею «Лик Ісуса Христа» на рисовому зерні; Шварценегера, який грає біцепсами, на маковому зернятку; слонів-еквілібристів, балансуючих на людській волосині, вставленій у вушко швейної голки; мікрофігурки семи жінок-товстушок, подіумом яким служить рисове зернятко, вражаючі своєю витонченістю мережива з 1/100 людської волосини, та багато інших приголомшливих чудес!
Також на виставці представлене найменше у світі зображення Пресвятої богородиці з немовлям на зрізі рисового зерна, яка намальована олійними фарбами. Пензликом художнику служила одна сота частина волосся.
Кожна мікромініатюра Володимира Казаряна – це «ноу-хау», адже створюється за особливою авторською технологією на межі людських можливостей. Мікрошедеври майстер створює в паузах між ударами серця. Своєю творчістю Володимир Казарян демонструє безмежність людських можливостей. Для виготовлення мікромініатюр майстер використовує слонову кістку, бивень мамонта, мармур, бурштин, риб’ячу луску, пилинки дорогоцінного каміння, тощо; а основами для них служать відполірована людська волосина, макове зернятко, зернина рису, вушко голки, кристалик цукру і навіть піщинка. Майстер зміг вставити в знебарвлену людську волосину цілий зоопарк тварин. Він різьбить мікроскульптури і вміщує їх на макові зерна, а на рисових зернах малює портрети світових знаменитостей. Перлиною виставки можна вважати мереживо, сплетене з ниток, зроблених з сотої частини людської волосини.
Всі мікромініатюрні твори виконані вручну, за унікальною авторською технологією, яка не має аналогів у світі. Для їх виготовлення застосовувалися спеціально створені майстром мікроінструменти. Мікромініатюри можна розглянути тільки в мікроскоп.

Довідка: Володимир Едуардович Казарян – видатний майстер світового мікромініатюрного мистецтва, автор творів, що вражають своєю унікальністю, мікроскопічними розмірами, красою. За 40 років Володимир Едуардович Казарян створив понад 600 мікромініатюрних творів. Людина рідкісного обдарування, яскравий представник типу «універсальної людини». Він не тільки талановитий художник і скульптор, конструктор і винахідник, але й філософ, мислитель, письменник, композитор і поет. Його девіз – «Неможливе зробити можливим!». Багато експонатів Володимира Казаряна знаходяться в приватних колекціях відомих людей планети. Також він заснував акцію «Роза миру», яка включає в себе вручення унікальних мікромініатюрних шедеврів відомим діячам сучасності – президентам і світовим знаменитостям.
За тридцять п’ять років виставкової діяльності виставка мікромініатюр Володимира Казаряна побувала у багатьох містах України, Росії, у Прибалтиці, Чехословаччині, Єгипті, Америці, де користувалася величезним успіхом. А в Америці по рейтингу ввійшла до десятки найдивовижніших видовищ світу.

На виставці також представлені книги автора – тритомник віршів – «Апофеоз любові», «Апофеоз мудрості» і «Апофеоз життя». Автор вважає, що, тільки наповнюючи душі і серця людей любов’ю, світлом і добром можна змінити світ на краще.
Унікальна виставка мікромініатюр Володимира Казаряна подарує шанувальникам прекрасного багато радісних миттєвостей і залишить незабутнє враження на все життя!
Виставка мікромініатюр «Восьме чудо світу!» Володимира Казаряна – це справжній подарунок всім мешканцям та гостям міста, це справжнє свято радості і здивування для всієї родини.
Вартість квитків: 45 грн. – дорослим, 35 грн. – дітям та студентам
Запрошуємо Всіх поціновувачів прекрасного відвідати виставку і насолодитися неперевершеними творіннями сучасності!


Архів подій музею: