Виставка робіт Дар’ї Ложешнікової до Міжнародного дня захисту дітей

1 червня 2016 року до Міжнародного дня захисту дітей у Черкаському обласному художньому музеї відкрилася виставки робіт Дар’ї Ложешнікової.
Ідея виставки робіт юної художниці виникла в день відкриття в Черкаському обласному художньому музеї виставки «Мистецтво жити» – світ очима воїнів АТО.
Даша народилася 31 травня 2001 року в Черкасах, навчається в колегіумі «Берегиня» і одночасно в художній школі імені Данила Нарбута. Малюванням захоплюється з дитинства. До речі, її батько не тільки підтримував це захоплення доньки, а й мріяв про виставки її картин. Роботи Даші експонувалися в УМВС України в Черкаській області, а також в Канаді (Монреаль), Польщі, Естонії. Свої картини вона часто дарує побратимам батька, з якими родина Ложешнікових підтримує тісні зв’язки.
В залі експонується 29 робіт юної художниці, створені в техніці гуаші і пастелі у 2014 – 2016 роках. Це переважно краєвиди та квіткові композиції. Є серед них і улюблені картини її батька: «Осінь», «Шевченківська хата. Вечір.», «Літо в селі». Експонуються і роботи, які Даша намалювала для одного з побратимів свого батька: «Твоя мрія», «Шторм. Нездоланна воля». Трагічні події в житті України, її родини знайшли відображення в картинах: «Роковини. Іловайськ 2015.», «Маки. Пам’яті загиблих».