Виставка «Погляд на війну та мир»

6 травня 2019 року у Черкаському обласному художньому музеї відбулось відкриття виставки фотографій «Погляд на війну та мир».

Напередодні Дня Пам’яті і Примирення, який відзначається в Євросоюзі та світі щорічно 8 травня, коли особливо щемить серце у представників родин, які постраждали від наслідків війни, коли сама  історія нагородила героїчними званнями військових II Світової війни, доречним буде в цей день нагадати про неоціненний подвиг воїнів сучасної України, всіх українських патріотів на передовій та в тилу.

Перші вперті кроки до миру — спільні зусилля волонтерів, громадських активістів та черкаських Ротарійців, демонструє унікальна виставка фотографів-аматорів «Погляд на війну та мир». Вони, часом, тремтячими руками, навіть на лінії вогню, закарбовували на плівці зруйновані обстрілами оселі, сльози на очах переселенців, бадьорі посмішки волонтерів та найсмачніший фронтовий хліб!

Автори робіт, представлених на фотовиставці – це не професійні фотографи, вони аматори, які пропустили через серце та душу епізоди війни, і саме тому їх фото ще відвертіше сприймаються глядачем.

Більше 50 світлин відібрали для виставки «Погляд на війну та мир» молоді активісти, представники Ротаракт та Ротарі клубу Черкаси, серед яких студенти Черкаського державного технологічного університету, що  разом з викладачами кафедри філософських і політичних наук, як майбутні модератори та учасники розбудови миру, вже сьогодні розуміють – їм творити майбутнє України і втілювати свої мрії і бажання жити в країні без війни.

Побачити на власні очі і відчути власними серцями військові реалії, небезпечні бойові знахідки, дитячі подарунки на фронт, врятовані життя та душі, а також реальні історії з передової від українських військових та волонтерів – запрошуємо відвідати виставку фотографій.

У відкритті взяли участь: керівники та представники громадських організацій «Громадський блокпост», «Біженці з Донецька та Сходу України», Черкаського Обласного Благодійного Фонду «Сила доброти» та «Спілки ветеранів ВДВ та військ спеціального призначення».

Виставка діє до 10 травня.

DSC_0106   DSC_0133    DSC_0141  DSC_0164   DSC_0183  DSC_0245  DSC_0280 DSC_0294