Виставка малюнків Анастасії Андрущенко та Ольги Іванець

21 листопада 2017 року у Черкаському художньому музеї відкрилася виставка малюнків Анастасії Андрущенко та Ольги Іванець.
Куратор виставки, відомий черкаський художник Володимир Яковець, славиться своєю роботою з молодими та талановитими майстрами пензля. Саме за його ініціативи у черкаському мистецькому просторі було проведено низку виставок для художників різного віку. Серед його проектів вирізняються «ДІАЛОГИ», які проводяться восьмий рік поспіль. Перебуваючи у постійному пошуку нових талантів, Володимир Яковець натхненно працює з дітьми.
На виставці представлено близько 40 дитячих робіт, виконаних переважно гуашшю та олією на пастелі. У сюжетах переважають пейзажі, адже дівчатка обожнюють малювати навколишній світ, вкотре звеличуючи красу природи, як це робили у всі часи великі та імениті художники. Подекуди реалістичні сюжети просякнуті фантастичними нотками, які дитяча уява втілює на папері. Ще однією темою, широко представленою на виставці, є тварини. Домашні улюбленці та лісні жителі постають перед нами у звичайних та незвичайних образах водночас. Наділені казковими рисами, вони ніби оживають на малюнках, передаючи у такий спосіб і характер маленьких художниць.


Архів подій музею: