Виставка-дослідження «Щось цікаве…»

22 березня 2018 року у Черкаському обласному художньому музеї відбулось відкриття спільного проекту Агати Кравченко та Олександра Шепенькова «Щось цікаве…».

Агата Кравченко (3 роки) – художниця, яка не зважаючи на юний вік, є учасницею чотирьох виставок, зокрема всеукраїнської. Її самобутність виявила себе вже у перших роботах і була визнана провідними митцями. Олександр Шепеньков (56 років) – яскрава художня особистість, черкаський художник з академічною освітою (закінчив Львівську національну академію мистецтв), викладач кафедри дизайну в університеті ЧДТУ. Їхні роботи чимось схожі. Куратором проекту та автором ідеї став визнаний художник Володимир Яковець.

Авангардне мистецтво відображає світовідчуття людини. Вихідним пунктом естетичного пошуку художників-авангардистів XX століття було прагнення повернутися до спадщини минулого, первісності, вічного творення життя. Так, Пабло Пікассо надихався африканськими масками та скульптурами, Анрі Матісс – перською та іранською мініатюрою, Пауль Клее – дитячими малюнками…

Запрошуємо відвідати неординарну виставку, отримати естетичне задоволення та поміркувати, чому художник з академічною освітою свідомо відмовляється від буквалізму, повертаючись до своєї природної сутності та надихається вільним вибором засобів естетичного вираження юної мисткині.

31 березня о 12.00 в рамках виставки-дослідження «Щось цікаве…» відбудеться творча зустріч з митцями, де кожен бажаючий зможе долучитись до осмислення їх творчості (модератор – канд.філос. наук Оксана Пушонкова).


Архів подій музею: