Виставка графічних робіт Валерія Сліпенка.

За ініціативи депутатів Черкаської обласної ради Р. П. Буданцева та Черкаської міської ради Р. В. Дісканта у Черкаському обласному художньому музеї відкрито виставку художника, поета, учасника АТО Валерія Сліпенка.

Сьогодні Валерій потребує нашої допомоги. Вже на передовій він почав втрачати зір. Тому, аби бути сильнішим за обставини, подолати фізичний біль, Валерій взявся за пензлі. Після медичного обстеження лікарі поставили невтішний діагноз – Хондросаркома кістки 2ст. пухлина середньої ступіні злоякісності, G2 з аномально різко вираженими звапнінням і окостенінням матриксу пухлинної тканини. Потрібна термінова операція, на яку потрібні великі кошти – 50.000 доларів. Допоможемо захиснику України.

14 вересня о 18 год. у виставковій залі Черкаського художнього музею відбудеться благодійний аукціон. Кошти, зібрані з продажу робіт Валерія підуть на його лікування.