Виставка Вікторії Міловицької

«КАЛЕЙДОСКОП» персональна виставка Вікторії Міловицької

24 квітня 2015 року Черкаський художній музей презентує четверту персональну виставку талановитої художниці Вікторії Євгенівни Міловицької.

За фахом дизайнер, мисткиня працює в різних техніках – батик, акрил, олія, – та володіє усіма технологічними особливостями художнього розпису, також активно вводить авторські техніки. Уже сама назва в повній мірі засвідчує концепцію виставки. Калейдоскоп презентує глядачеві цілу філософію творчості, спосіб пізнання світу, складний архетип, метафору життя, мистецтва, любові, та всього, що складається з фрагментів, то утворюючи візерунок, то порушуючи його цілісність.

Саме тому роботи Вікторії Міловицької є своєрідним текстом, який транслює діалог авторки з відтвореними засобами живопису образами. Кожне з полотен має свій характер, варто лише глибше вдивитися у зображення. Безперечно спільною рисою всіх творів художниці є побудова композиції на принципах рівноваги кольору, форми, звуку і внутрішніх смислів та змістів, що є наслідком інтуїтивного обрання техніки виконання картин. Експресивно вібруючі лінії, форми, кольорові плями, які викликають різноманітні почуття, презентують нескінченний життєвий потік, який мисткиня відтворює як своєрідну квінтесенцію дійсності.

Інтерес у художниці викликають як зображення фрагментів живої природи, так і природи застиглої – натюрморти. Невичерпність прекрасних образів і картин спонукає на створення емоційно-асоціативного живопису, що йде з глибин підсвідомого відчуття кольору, є результатом тривалих пошуків. Художницю приваблює процес сприйняття людиною справжньої недоторканої природи, зображення процесів життєвого ритму та власних візуально-звукових асоціацій. Процес пізнання нового, допитливість, жага таїнства експерименту, слугують потужною рушійною силою мисткині.

Виставка діє до 3 травня 2015 року.

Архів подій музею: