ВЕСІЛЬНИЙ АЛЬБОМ

Музейний проект «ВЕСІЛЬНИЙ АЛЬБОМ»:
фотохудожники і дизайнери

12 вересня 2018 року Черкаський художній музей презентував власний проект «Весільний альбом». Куратором проекту стала дизайнер-флорист Надія Груздєва.

У просторі великих міст і швидкої зміни урбаністичного середовища, найбільшою цінністю залишаються люди, їх емоції і почуття. Найбільш зворушливий і хвилюючий день у житті закоханих – день їхнього весілля. Навіть якщо цей день був багато років тому, весільний альбом, як маленька скринька з коштовностями, зберігає спогади про одну з найважливіших подій в житті людини. Весільні фотографії розповідають про історії кохання і створення родин, гарні і неординарні місця, де вони були зроблені, та бачення прекрасного через об’єктив.

Проект «Весільний альбом» демонструє моменти щастя та мистецтво фіксувати такі моменти. Адже непомітна та водночас така важлива робота на весіллі – робота фотохудожника, який закарбовує моменти свята, що залишаються у родині на все життя. Фотографії, старанно зроблені фотографом, будуть сімейними перлинами. Тлом для цих фото нерідко стають краєвиди рідного міста, святково оформлені зали та романтичні місця.
Черкаський художній музей зібрав у своїх стінах відомих і креативних черкаських фотографів. Катерина Галан, Анастасія Єнотова, Ігор Єфімов, Петро Забіла, Валерія Колосова, Микола Мейта, Катерина Рева, Олександр Цибульський, Наталія Шинкаренко продемонстрували своє мистецтво фотографії. Інформаційну підтримку проекту надала «Фотостудія Мінаєвих».
Професійні черкаські дизайнери Надія Груздєва, Алла Заплотинська, Леся Матуся, дизайнерська студія «Аляска» створили у музеї вишукані фотозони. Останні надають можливість кожному поринути в затишну атмосферу свята, романтики та чарівних почуттів. Проект демонструє можливості музею для проведення фотосесій та весільних церемоній.

Виставка триватиме з 12 вересня по 12 жовтня 2018 року.


Архів подій музею: