ВЕСНЯНИЙ ПЕРЕДЗВІН

Виставка робіт вихованців художньої студії «Сузір’я»

14 квітня 2016 року у Черкаському обласному художньому музеї відкрилася виставка робіт юних вихованців художньої студії «Сузір’я».
Студія «Сузір’я» створена у січні 2015 року черкаською художницею Курською Ольгою Станіславівною на базі Дитячого юнацького клубу «Сузір’я» Позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради.
Керівник студії Курська Ольга закінчила кафедру образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ЧНУ імені Б. Хмельницького. За роки навчання проявила себе як художник з активною соціальною позицією та багатим творчим потенціалом. Учасник багатьох соціально-мистецьких проектів, акцій обласного та всеукраїнського значення, дипломант творчих конкурсів, що проводились на базі музею, виступає організатором міських соціальних проектів, проводить майстер-класи.
На виставці представлено живописні роботи вихованців художньої студії «Сузір’я», виконані у різних техніках. Також представлені традиційні писанки й крапанки (різновид писанки) та Яйця, виготовлені в техніці пап’є-маше й розписані в стилі декоративного живопису. Об’єднуючою ідеєю виставки є спільна тематика робіт, присвячена весні та головному Святу християн – Великодню.
Учасники виставки є переможцями мистецьких конкурсів та фестивалів, у тому числі на терені всеукраїнського та міжнародного простору.


Архів подій музею: