БАРВИ ЖИТТЯ

Персональна виставка художниці Оксани Ліперт

29 листопада 2018 року у Черкаському обласному художньому музеї відбулося відкриття персональної виставки Оксани Ліперт «Барви життя». Творчість майстрині – це постійний пошук. Провідним у творчості авторки є пейзажний жанр, хоча зустрічаємо і інші напрямки живопису. Мотиви робіт барвисті та ліричні, переважно реалістичні, що свідчить про індивідуальну своєрідність та багатство уяви художниці.

Захоплює географічна широта сюжетів експонованих картин, а улюбленою темою Оксани є природні пейзажі. Таких робіт на виставці — переважна більшість. Проте ці картини не сліпо наслідують природу чи копіюють натуру, вони є певним відтворенням власного досвіду, переданого і втіленого на полотні; вони виявляють зв’язок між власними емоціями авторки і навколишнім світом. Саме тому замість деталізованих пейзажів, її роботи хоч і засновані на краєвидах місцевості, переконливо натякають на невидиме. Тут зображено гармонію світу, в якому живе людина, його різноманіття, красу і неповторність. І навіть більше – вони дарують, власне, настрій, певну інтонацію, емоцію і враження, яких немає у повсякденному житті.

Своїми роботами художниця спонукає кожного зуміти поглянути навколо й побачити прекрасне, запрошує поринути у безмежний світ мистецтва живопису, чарівні світи творчості і кольоруКонтрасти світла й тіні лише підкреслюють ніжність врівноваженого тону картини, а колористична гармонія будується за шкалою світлих кольорів. Ці картини притягують увагу. Біля них хочеться довго стояти і думати, а потім – повертатися до них знову і знову.

Запрошуємо поринути у світ прекрасного.

ПРО АВТОРА:

Оксана Анатоліївна Ліперт народилася 8 травня 1975 року у Полтаві. У 1996 році закінчила Миргородський керамічний технікум ім. М.В.Гоголя.

Працює в галузі станкового живопису, акварелі, пастелі.

Учасник і організатор багатьох благодійних виставок.


 

Архів подій музею: