АНТРАКТ-ХV

проект відомого українського художника
Володимира Яковця

У Черкаському обласному художньому музеї 12 квітня 2018 року відкрилась п’ятнадцята виставка сучасного мистецтва «Антракт».
Історія проекту розпочалася ще у 2006 році у Черкаському обласному краєзнавчому музеї за участю лише шести художників. За дванадцять років існування проекту змінились і кількісні, і якісні його складові. Сьогодні він перемістився у мистецьке середовище Черкаського обласного художнього музею. У 2018 році у проекті уже приймає участь понад шістдесят творчих особистостей: професійні художники, студенти, школярі та діти, вікова категорія від 3-х до 70-и років. Широка і географія учасників – від Німеччини до Японії.
Черкасцям презентується різноманітна, яскрава палітра сучасного мистецтва: живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво, фотографія та інсталяція.
Ініціатор та незмінний керівник проекту – відомий український художник Володимир Яковець знову збурює тишу у Черкасах: привертає, зіштовхує, спонукає. Його команда крізь пошуки, експерименти та необмежену творчість декларує креатив, свободу, провокацію. Спільними діями, новаторством та майстерністю художники збагачують сучасне національне мистецтво.

Неповторність відкриттю надав поетичний перформанс від відомого черкаського поета і драматурга Олексія Юріна.

Виставка працюватиме до 3 травня. Запрошуємо до перегляду.


Архів подій музею: